آخرین مناطق تحت اشغال داعش در جنوب سوریه آزاد شد

ساخت وبلاگ
چکیده : ارتش سوریه و توانست آخرین و مناطق و تحت اشغال و تروریست های داعش و را در استان ، آزاد و کند. ... با عنوان : آخرین مناطق تحت اشغال داعش در جنوب سوریه آزاد شد بخوانید :
ارتش سوریه و توانست آخرین و مناطق و تحت اشغال و تروریست های داعش و را در استان <<السویداء>>، آزاد و کند.
به نقل از فارس، عصر امروز (شنبه) نیروهای ارتش سوریه و مقاومت، توانستند بیش از ده ناحیه را در بلندی های <<الصفا>> در استان <<السویداء>> از اشغال داعش آزاد کنند و بدین ترتیب، تروریست های داعش تمامی مناطق تحت سیطره خود در بخش جنوب وی سوریه را از دست دادند.
به گزارش گروه خبری الاعلام الحربی، نیروهای ارتش و مقاومت سوریه توانستند بر تمامی بلندی های این منطقه مسلط شوند و تروریست ها اقدام به فرار به سمت جنوب استان دیرالزور کردند، در حالی که جنگنده ها و توپخانه ارتش سوریه به صورت مدام منطقه را هدف قرار می دادند.
تروریست های داعش در ماههای گذشته با استفاده از وضعیت خاص جغرافیایی و پستی و بلندی های بسیار منطقه، توانسته بودند با عملیات ایذایی مقاومت در برابر محاصره ارتش سوریه مقاومت کنند.
ارتش سوریه از 8 نوامبر گذشته، با انتقال ادوات نظامی و لجستیکی به منطقه، حملات جدیدی را علیه تروریست ها آغاز کرده بود. در حال حاضر نیروهای سوری به پاکسازی و جست و جوی دقیق منطقه می پردازند.
علمی - سیاسی و . . . ...
ما را در سایت علمی - سیاسی و . . . دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 6 دی 1397 ساعت: 20:37