داعش همچنان سلاح و مهمات به دست می آورد

ساخت وبلاگ
چکیده : سخنگوی وزارت دفاع روسیه با اشاره به موفق نبودن تلاش های آنکارا در زمینه توافق ادلب اعلام کرد که ترو... با عنوان : داعش همچنان سلاح و مهمات به دست می آورد بخوانید :
سخنگوی وزارت دفاع روسیه با اشاره به موفق نبودن تلاش های آنکارا در زمینه توافق ادلب اعلام کرد که تروریستها داعش و همچنان و به سلاح و و مهمات و دست می یابند.
نقل از روسیاالیوم، ایگور کوناشینکوف سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: آنکارا در اجرای همه مسئولیت های خود به موجب توافق ادلب موفق نبوده است اما تلاشهای ملموسی انجام داده است.
سخنگوی وزارت دفاع روسیه با اشاره به موفق نبودن تلاش های آنکارا در زمینه توافق ادلب اعلام کرد که تروریستها داعش همچنان به سلاح و مهمات دست می یابند.
به نقل از روسیاالیوم، ایگور کوناشینکوف سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: آنکارا در اجرای همه مسئولیت های خود به موجب توافق ادلب موفق نبوده است اما تلاشهای ملموسی انجام داده است.
وی افزود: داعش همچنان سلاح و مهمات پیشرفته به دست می آورد و و ما در راستای کشف منابع تامین کننده سلاح و مهمات داعش هستیم. تروریستها ۲۰ محموله به حجم ۱۰ لیتر ماده کلر با هدف دست زدن به اقدامات تحریک آمیز به سوریه منتقل کرده اند.
کوناشینکوف بیان کرد: جنگنده های ائتلاف تحت رهبری آمریکا در حملات خود به سوریه از سلاح ممنوعه بین المللی استفاده می کنند.
وی تاکید کرد: داعش از اول سپتامبر گذشته ۵۷ یورش تروریستی و حمله به نیروهای سوریه دموکراتیک انجام داده اند که بیش از ۳۰۰ کشته و زخمی از کردها برجای گذاشته است.
درباره سامانه اس ۳۰۰ نیز گفت: ما در حال آموزش نظامیان سوری برای بکارگیری سامانه اس ۳۰۰ هستیم و کسانی که سرهای داغ(ماجراجو) دارند باید از اقدامات تحریک آمیز خودداری کنند.
علمی - سیاسی و . . . ...
ما را در سایت علمی - سیاسی و . . . دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 6 دی 1397 ساعت: 20:37