تقدیر از ملت عراق به سبک جوانان ایرانی+ عکس

ساخت وبلاگ
چکیده : جوانان و ایرانی و با تقدیر و از مردم عراق و نسبت به پذیرایی مناسب از زائران امام حسین(ع) بر تقوی... با عنوان : تقدیر از ملت عراق به سبک جوانان ایرانی+ عکس بخوانید :

جوانان و ایرانی و با تقدیر و از مردم عراق و نسبت به پذیرایی مناسب از زائران امام حسین(ع) بر تقویت وحدت دو ملت ایران و عراق زیر پرچم اباعبدالله الحسین تاکید کردند.

فارس نوشت: تلاش استکبار برای ایجاد شکاف بین مردم ایران و عراق از چند ماه مانده به اربعین شدت گرفت.

دشمنان اسلام و ایران که مراسم اربعین را خطری جدی برای منافع خویش در اقصی نقاط جهان می دیدند و از نزدیک شدن ملت ایران و عراق به شدت احساس خطر کردند، تلاش کردن با طرح آتش زدن ساختمان کنسولگری ایران در بصره بحث نارضایتی مردم عراق از حضور ایرانیان را به صورت جدی در رسانه های منتسب به صهیونیست ها در بوق و کرنا کرده و تلاش داشتند که این گونه القا کنند که عراقی ها در اربعین چندان تمایلی به حضور ایرانیان ندارند.

اما عامه مردم عراق که چند سالی است، طعم اتحاد با مردم ایران را به خوبی لمس کردند و در مبارزه با داعش ایران تنها کشور مسلمانی بود که در کنار مردم عراق قرار گرفته بود، نسبت به توطئه آتش زدن کنسولگری ایران ابراز برائت کردند و از حضور ایرانیان به خوبی استقبال کردند.

برخورد بسیار مناسب مردم عراق با زائران ایرانی،دعوت به منازل شخصی، پذیرایی بسیار مناسب زائران امام حسین(ع) از مهمترین عواملی بوده است که ایرانی ها قدر شناس در این ایام دیدند.

سه جوان ایرانی با نصب پرچم تقدیر از مردم ایران به معنی تشکر از مردم عراق با این متن که نشکر العراق، انتم الشرفاء، انتم الکرماء، شاکرون لکم، کل هذا السخاء یعنی از ملت عراق تشکر ی کنیم، شما مردم عراق شریف و بخشنده هستید، ما نسبت به این سخاوتمندی تان تشکر می کنیم.

این زائران بدین وسیله پیام قدر شناسی زائران و مردم ایران را به مردم عراق مخابره می کنند.

این سه زائر امروز با حضور در نجف اشرف پیام مردم ایران را مخابره کرده و فردا در مسیر طریق الحسین از نجف به کربلا حضور پیدا می کنند.

در اربعین سال گذشته هم پیام های از این دست توسط جوانان و زائران ایرانی به مردم عراق مخابره شد.

با پذیرایی مناسب مردم عراق از زائران ایرانی و پیام تقدیر تشکر مردم ایران از ملت عراق همه تلاش های چندین ماهه دشمنان اتحاد این دو کشور خنثی شده است.

علمی - سیاسی و . . . ...
ما را در سایت علمی - سیاسی و . . . دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 6 دی 1397 ساعت: 20:37